nie, 16 maja 2021 imieniny: Andrzeja i Wieńczysława
Górny pasek
Strona główna » Aktualności

Wielkanocna babka Beaty

Przepis na pyszną wielkanocną babkę majonezową :)
więcej

Wspieraj Fundacje WOŚP razem z Zakładami Spożywczymi "BONA"

W tym roku akcję przygotowaliśmy wspólnie z Upcykling - pracownia Grażyny, która przekazała trzy koszyki ręcznie wykonane z papierowej wikliny, które wypełniliśmy naszymi produktami i Warsztat Terapii Zajęciowej w Łomży, który podarował różne rękodzieła uczestników WTZ!
więcej

Życzenia Świąteczne

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku
więcej

Realizacja Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020 (POWP)

Firma Zakłady Spożywcze "Bona" sp. z o.o. otrzymała Dotację na Kapitał Obrotowy - w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020 (POWP)
więcej

Komunikat nt. przyznania dofinansowania

Komunikat nt. przyznania dofinansowania w zakresie automatyzacji kontaktu z klientem biznesowym
więcej

Informacja o realizacji projektu

Informujemy o przystąpieniu do realizacji przez firmę projektu, którego celem jest wzrost konkurencyjności poprzez zwiększenie potencjału w zakresie umiejętnego zarządzania wzornictwem oraz wzrost wykorzystywania wzornictwa w działalności firmy.
więcej

Gulfood Dubai 2020

Zapraszamy na nasze stoisko na targach Gulfood, które będą miały miejsce w dniach 16 - 20 Luty w Dubai World Trade Centre.
więcej

Produkty marki BONA uhonorowane znakiem „Poznaj Dobrą Żywność”

Podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Poznańskich trzy rodzaje majonezów i pięć musztard BONA otrzymało odznaczenie „Poznaj Dobrą Żywność”. Wyróżnienie PDŻ otrzymują produkty żywnościowe spełniające wysokie kryteria jakości żywności. Zakłady Spożywcze „BONA” regularnie uzyskują certyfikat potwierdzający jakość produktów.
więcej

Komunikat w związku z realizacją projektu

Zakłady Spożywcze BONA sp. z o.o. realizują projekt pn. Wdrożenie wyników własnych prac B+R w zakresie nowych, innowacyjnych prozdrowotnych sosów spożywczych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa I Wzmacnianie potencjału i konkurencyjności gospodarki regionu, Działanie 1.3 Wspieranie inwestycji w przedsiębiorstwach
więcej

ZAKŁADY SPOŻYWCZE BONA GAZELĄ BIZNESU 2018

ZS BONA już drugi rok z rzędu wśród laureatów rankingu GAZELA BIZNESU.
więcej

"Dobre, bo z Podlasia. Promocja województwa i lokalnych firm spożywczych na targach SIAL Paris 2018"

O projekcie: Na targi SIAL Paris 2018, dzięki dotacji, pojedzie dziesięć firm: trzy średnie oraz siedem mikro- i małych z branży spożywczej, oraz, jako lider projektu, Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego. Branża zalicza się do rdzenia inteligentnych specjalizacji województwa. Firmy mają duży potencjał, dlatego udział targach w Paryżu, które są jednymi z największych na świecie to dla nich duża szansa. Na wspólnym stoisku wystawienniczym eksponowane będą towary eksportowe oraz promowany nasz region. Firmy zamierzają podpisać 5 kontraktów międzynarodowych oraz 10 listów intencyjnych.
więcej

Łomżyńskie Anioły Biznesu

Zakłady Spożywcze "BONA" uhonorowane wyróżnieniem "FIRMA Z SERCEM"
więcej

ZAKŁADY SPOŻYWCZE BONA GAZELĄ BIZNESU 2017

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma została wyróżniona nagrodą Gazela Biznesu 2017, przyznawaną od osiemnastu lat przez dziennik gospodarczy Puls Biznesu. Tytułem Gazela Biznesu nagradzane są małe i średnie firmy, które przez trzy lata z rzędu zwiększały obroty i wykazały się niezwykle dynamicznym rozwojem.
więcej

BONA wśród laureatów „Wybitny Eksporter Roku 2017”

W dniu 23 listopada 2017 r. w Sali Pod Kopułą w Ministerstwie Rozwoju w Warszawie odbyły się XVI Kongres Eksporterów Polskich i Gala zorganizowane przez Stowarzyszenie Eksporterów Polskich pod honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju, Ministra Rolnictwa oraz Marszałków Województw.
więcej

ZŁOTE MEDALE NASZYCH SIŁACZY NA MISTRZOSTWACH EUROPY FEDERACJI GPC!

Ogromnie nam miło podzielić się z Państwem radością z sukcesu naszych zawodników na Mistrzostwach Europy federacji Global Powerlifting Committee, których tegorocznym gospodarzem była Polska.
więcej