so, 02 lipca 2022 imieniny: Marii i Urbana
Górny pasek
Strona główna » Aktualności
Produkty marki BONA uhonorowane znakiem „Poznaj Dobrą Żywność”
Wręczenie znaków Poznaj Dobrą Żywność

Produkty marki BONA uhonorowane znakiem „Poznaj Dobrą Żywność”

Podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Poznańskich trzy rodzaje majonezów i pięć musztard BONA otrzymało odznaczenie „Poznaj Dobrą Żywność”. Wyróżnienie PDŻ otrzymują produkty żywnościowe spełniające wysokie kryteria jakości żywności. Zakłady Spożywcze „BONA” regularnie uzyskują certyfikat potwierdzający jakość produktów.

Prawo do używaniu znaku PDŻ na etykiecie dostały:

- Majonez delikatesowy BONA

- Majonez pikantny BONA

- Majonez lekki BONA

- Musztarda Chrzanowa BONA

- Musztarda Kremska BONA

- Musztarda Sarepska BONA

- Musztarda Stołowa BONA

- Musztarda Zbójnicka BONA

 

- Nasze produkty, od początku istnienia nagrody, są oceniane przez trzy kapituły i mamy satysfakcję, że BONA radzi sobie bardzo dobrze, używając od dekady zaszczytnego i zasłużonego znaku PDŻ – powiedział podczas gali prezes zakładów – Leszek Krzyżkowiak.

 

- To uhonorowanie 30-letniej drogi BONY, jaką wybraliśmy w produkcji zdrowej, bezpiecznej dla konsumenta, pożywnej i smacznej żywności – mówi prezes. - Jako jedna z nielicznych firm w Polsce otrzymujemy certyfikaty od początku istnienia programu certyfikowania najlepszej żywności PDŻ przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Klienci mają potwierdzoną jakość, faktyczny względem opisu na opakowaniu skład i tradycyjny smak wyrobów. Potwierdzają to badania laboratoryjne, których wyniki są rekomendowane przez Kolegium Naukowe ds. jakości produktów żywnościowych - specjaliści z autorytetem, m.in., profesorowie SGGW w Warszawie, z zakresu przetwórstwa żywności, żywienia, medycyny, hodowli roślin i zwierząt, prawa i ekonomii.

  • Produkty marki BONA uhonorowane znakiem „Poznaj Dobrą Żywność”Uhonorowane produkty
  • Produkty marki BONA uhonorowane znakiem „Poznaj Dobrą Żywność”Zestaw produktów
2019-10-28 08:48 Opublikował: Administrator