so, 02 lipca 2022 imieniny: Marii i Urbana
Górny pasek
Strona główna » O firmie

Zakłady Spożywcze „BONA”

NASZA OPOWIEŚĆ

Zakłady Spożywcze „BONA" powstały w 1990 r. w Łomży. Zamiłowanie do dobrego, zdrowego jedzenia od początku towarzyszyło założycielom firmy i dlatego też od wielu lat zakład produkuje wysokiej jakości produkty spożywcze. W 1990 r. jako pierwszy zszedł z linii produkcyjnej majonez, potem dołączyły musztardy oraz sosy i tak w chwili obecnej produkujemy ponad 100 różnych produktów do detalu, gastronomii, przemysłu i na eksport.

OFERTA DETALICZNA

To ponad 60 różnych produktów, opartych na tradycyjnych, domowych smakach. Grupa majonezów, musztard i sosów (14 produktów) została nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi „Poznaj Dobrą Żywność”, co jest potwierdzeniem wysokiej jakości produktów oraz zapewnieniem ich doskonałego smaku.

GASTRONOMIA

Oferujemy dobre, sprawdzone produkty na rynek gastronomiczny w typowych opakowaniach: wiadra, worki foliowe, tuby. Pełna oferta obejmuje: majonezy, ketchupy, sosy, musztardy, przetwory warzywne i owocowe.

OFERTA DLA PRZEMYSŁU

Specjalizujemy się w produkcji majonezów, sosów białych i czerwonych oraz ketchupów pod szczególne wymagania przemysłu. Nasze produkty doskonale trzymają parametry jakościowe i nadają się do produkcji różnego typu sałatek, surówek z dodatkiem warzyw, ryb, wędlin itp.

MARKA WŁASNA

Od wielu lat współpracujemy z sieciami handlowymi dostarczając im produkty pod markę własną. Specjalizujemy się w majonezach, sosach, musztardach, które pod logo detalisty można kupić w wielu sieciach handlowych.

EKSPORT

Ostatnie lata to rozwój eksportu i proeksportowa promocja. Dostosowanie produktów do standardów i smaków innych rynków zaowocowało nowymi kierunkami eksportowymi do krajów EU, afrykańskich i Bliskiego Wschodu.

ZAPEWNIENIE JAKOŚCI

Od 10 lat w firmie działa System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 22 000:2006, który daje nam pewność co do bezpieczeństwa i jakości naszych produktów. Międzynarodowy standard ISO 22000 łączy wymagania systemu HACCP (zgodnego z Codex Alimentarius) oraz Dobrych Praktyk (Produkcyjnych, Higienicznych, Cateringowych, Dystrybucyjnych itp.).

WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ „BONA”

BONA to nie tylko firma komercyjna. Wrażliwość społeczna właścicieli znajduje odbicie zarówno w aktywnym uczestnictwie w życiu kulturalno-społecznym regionu, jak i w szeroko rozumianej pomocy osobom niepełnosprawnym. BONA prowadzi również Warsztaty Terapii Zajęciowej (WTZ) dla osób niepełnosprawnych z terenu miasta i powiatu Łomża. Dla wszystkich pracowników ważne jest to co jest prawdziwe, od receptury nowego produktu po prawdziwe emocje związane z radością pomocy innym. Więcej: www.wtz.bona.lomza.pl

 

Nr KRS 0000235031 - Sąd Rejonowy w Białymstoku,
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Wysokość kapitału zakładowego 400.000 zł

  • Zakłady Spożywcze „BONA”
  • Zakłady Spożywcze „BONA”
  • Zakłady Spożywcze „BONA”
2014-04-22 12:42 Opublikował: Administrator