pon, 26 października 2020 imieniny: Lucjana i Ewarysta
Górny pasek
Strona główna » Aktualności

Piknik programu Poznaj Dobrą Żywność

26 maja 2012 w ogrodach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbył się kolejny Piknik programu Poznaj Dobrą Żywność organizowany przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Wyróżnieni znakiem PDŻ w tym również firma BONA miały okazję do bezpośredniego przedstawienia swoich produktów szerokiej grupie konsumentów.
więcej

Ogłoszenie ONA Sp. z o.o

INFORMACJA O ZAMIARZE POŁĄCZENIA Plan Połączenia ze spółką Zakłady Spożywcze "BONA" Sp. z o.o. z siedzibą w Łomży:
więcej

BONA używa tylko bezpieczej soli!

OŚWIADCZENIE W procesie produkcji firma BONA stosuje tylko i wyłącznie wysokiej jakości sól spożywczą, jest to sól warzona próżniowa spożywcza zgodna z PN-C-84081-2:1998.
więcej

Zapraszamy na

BONA zaprasza na "Noc muzeów", która odbędzie się 19.05 w Łomży. W programie również spotkanie z laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki, który BONA aktywnie wspiera już od 10 lat.
więcej

Konkurs rozstrzygnięty!

10 czerwca 2010 r. został rozstrzygnięty konkurs dot. produktów BONA przeznaczonych na grilla, w miesięczniku Podlaskie Agro. Dziękujemy bardzo za mnóstwo ciekawych opisów.
więcej

I miejsce dla WTZ BONA

Spełnieni w aktorstwie i śpiewie, a ponadto nagrodzeni I miejscem w X Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Teatralno - Muzycznej Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Albertiana 2010” – zostali uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej działających przy Zakładach Spożywczych „BONA”.
więcej

Smakołyki do spróbowania!

Dnia 11 marca 2010 w Dworze Czarneckiego odbyła się prezentacja zgłoszonych produktów do konkursu "Podlaska Marka Roku". BONA również przygotowała smaczne prezentacje swoich wyrobów.
więcej

Nowe ISO 22 000

W dniach 5-6.05.2010 Przedstawiciel firmy TUV NORD Polska Sp. z o.o. przeprowadził audit re-certyfikacyjny Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 22 000:2006. Po raz kolejny pozytywny wynik auditu potwierdził fakt, że wszystkie wyroby produkowane w naszym zakładzie utrzymują wysoką jakość i bezpieczeństwo zdrowotne, zgodne z prawem żywnościowym.
więcej

BONA w konkursie Podlaska Marka Roku 2009

Szanowni Konsumenci! Jest nam bardzo miło poinformować, że BONA uczestniczy w konkursie PODLASKA MARKA ROKU 2009 w kategorii SMAK/duży producent. Do konkursu zostały zakwalifikowane dwa produkty, które zostały już wcześniej nagrodzone znakiem "Poznaj Dobrą Żywność" i które wyróżniają się doskonałą jakością i smakiem. Są to produkty, naturalne, nie zawierające konserwantów i sztucznych barwników.
więcej

BONA na targach Grune Woche

"Poznaj Dobrą Żywność" gościło ostatnio na jednych z największych targów konsumenckich w Berlinie Grune Woche. Produkty BONY cieszyły się bardzo dużą popularnością i wyśmienicie smakowały (jak na załączonym zdjęciu).
więcej

8 produktów nagrodzonych przez Ministra Rolnictwa

Nagrody Ministra Rolnictwa „Poznaj Dobrą Żywność” już rozdane. Zakłady Spożywcze BONA laureatem konkursu.
więcej

Majonezy BONA nagrodzone!

"Poznaj Dobrą Żywność" taki znak wkrótce pojawi się na etykietach linii majonezów BONA, tj. majonezu tradycyjnego, majonezu pikantnego oraz majonezu lekkiego. Znak jest potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów oraz zapewnieniem ich doskonałego smaku. Dnia 8 września 2009r. Kapituła "Poznaj Dobrą Żywność" działająca przy Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, nagrodziła nasze produkty tym prestiżowym znakiem.
więcej

Smaczniej na grilu!

Na nowy sezon grillowy wprowadziliśmy doskonałą linię sosów do grilla, dzięki którym ulubione potrawy mogą zyskać nowy atrakcyjny smak.
więcej

Jakość potwierdzona!

W dniach 5-6.05.2009 odbył się audit nadzorczy zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością HACCP i ISO 9001:2000. Audit został przeprowadzony przez auditora z firmy certyfikującej TUV NORD.
więcej

Stawiamy na tradycję!

Najbardziej lubimy jeść potrawy przygotowane w domu, tak zapewnie odpowie większość z nas. Niestety obecne tempo życia, nie zostawia nam wiele czasu na kręcenie majonezu lub komponowanie sosów smakowych.
więcej