so, 02 lipca 2022 imieniny: Marii i Urbana
Górny pasek
Strona główna » Aktualności

Zakłady Spożywcze BONA w projekcie 590powodów

Co to jest projekt "590powodów" i do czego służy? Projekt "590powodów" nawiązuje bezpośrednio do kodu kreskowego znajdującego się na każdym produkcie, którego polskie pochodzenie oznacza prefix "590".
więcej

SUPERFIRMA 2012

31.05.2012 Zakłady Spożywcze "BONA" otrzymały tytuł "SUPERFIRMY 2012" przyznawany przez Gazetę Współczesną i Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Białymstoku firmom społecznie odpowiedzialnym.
więcej

POLSKIE SMAKI - Praska Giełda Spożywcza

Kolejna, VIII Wystawa Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych POLSKIE SMAKI odbyła się 21 września 2012 na terenach Praskiej Giełdy Spożywczej w Ząbkach.
więcej

Świętujemy 10 rocznicę ARiMR

Podlaski Oddział Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży, dnia 23 września 2010 obchodził 10-lecie swojej działalności. Uroczystość uświetniła obecność ważnych gości, min. Pana Ministra Marka Sawickiego.
więcej

Piknik programu Poznaj Dobrą Żywność

26 maja 2012 w ogrodach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbył się kolejny Piknik programu Poznaj Dobrą Żywność organizowany przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Wyróżnieni znakiem PDŻ w tym również firma BONA miały okazję do bezpośredniego przedstawienia swoich produktów szerokiej grupie konsumentów.
więcej

Ogłoszenie ONA Sp. z o.o

INFORMACJA O ZAMIARZE POŁĄCZENIA Plan Połączenia ze spółką Zakłady Spożywcze "BONA" Sp. z o.o. z siedzibą w Łomży:
więcej

BONA używa tylko bezpieczej soli!

OŚWIADCZENIE W procesie produkcji firma BONA stosuje tylko i wyłącznie wysokiej jakości sól spożywczą, jest to sól warzona próżniowa spożywcza zgodna z PN-C-84081-2:1998.
więcej

Zapraszamy na

BONA zaprasza na "Noc muzeów", która odbędzie się 19.05 w Łomży. W programie również spotkanie z laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki, który BONA aktywnie wspiera już od 10 lat.
więcej

Konkurs rozstrzygnięty!

10 czerwca 2010 r. został rozstrzygnięty konkurs dot. produktów BONA przeznaczonych na grilla, w miesięczniku Podlaskie Agro. Dziękujemy bardzo za mnóstwo ciekawych opisów.
więcej

I miejsce dla WTZ BONA

Spełnieni w aktorstwie i śpiewie, a ponadto nagrodzeni I miejscem w X Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Teatralno - Muzycznej Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Albertiana 2010” – zostali uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej działających przy Zakładach Spożywczych „BONA”.
więcej

Smakołyki do spróbowania!

Dnia 11 marca 2010 w Dworze Czarneckiego odbyła się prezentacja zgłoszonych produktów do konkursu "Podlaska Marka Roku". BONA również przygotowała smaczne prezentacje swoich wyrobów.
więcej

Nowe ISO 22 000

W dniach 5-6.05.2010 Przedstawiciel firmy TUV NORD Polska Sp. z o.o. przeprowadził audit re-certyfikacyjny Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 22 000:2006. Po raz kolejny pozytywny wynik auditu potwierdził fakt, że wszystkie wyroby produkowane w naszym zakładzie utrzymują wysoką jakość i bezpieczeństwo zdrowotne, zgodne z prawem żywnościowym.
więcej

BONA w konkursie Podlaska Marka Roku 2009

Szanowni Konsumenci! Jest nam bardzo miło poinformować, że BONA uczestniczy w konkursie PODLASKA MARKA ROKU 2009 w kategorii SMAK/duży producent. Do konkursu zostały zakwalifikowane dwa produkty, które zostały już wcześniej nagrodzone znakiem "Poznaj Dobrą Żywność" i które wyróżniają się doskonałą jakością i smakiem. Są to produkty, naturalne, nie zawierające konserwantów i sztucznych barwników.
więcej

BONA na targach Grune Woche

"Poznaj Dobrą Żywność" gościło ostatnio na jednych z największych targów konsumenckich w Berlinie Grune Woche. Produkty BONY cieszyły się bardzo dużą popularnością i wyśmienicie smakowały (jak na załączonym zdjęciu).
więcej

8 produktów nagrodzonych przez Ministra Rolnictwa

Nagrody Ministra Rolnictwa „Poznaj Dobrą Żywność” już rozdane. Zakłady Spożywcze BONA laureatem konkursu.
więcej