pon, 27 września 2021 imieniny: Kosmy i Damiana
Górny pasek
Strona główna » Aktualności

BONA NA XII PIKNIKU „POZNAJ DOBRĄ ŻYWNOŚĆ”

To już 12 piknikowe spotkanie producentów polskiej żywności wyróżnionej znakiem „Poznaj Dobrą Żywność” z konsumentami. Tegoroczny piknik to 130 wystawców i imponujące kilkanaście tysięcy zwiedzających.
więcej

WTZ BONA – 20–LECIE DZIAŁALNOŚCI!

W ramach obchodów 20 – lecia działalności Warsztatów Terapii Zajęciowej Z.S. BONA został zorganizowany II Turniej Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych w Łomży.
więcej

XIII Edycja Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki.

2 maja 2015 w Miejskim Domu Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży odbyła się XIII Edycja Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki (1937-2000). „Główną przyczyną dla której zorganizowaliśmy ten konkurs była chęć wypełnienia pustki, która pozostała po Janie Kulce (poeta i prozaik) i udaje się nam już po raz 13 zebrać ponad dwustu autorów, którzy przysyłają wiersze z całego świata!” – dodaje organizator imprezy Roman Borawski, dyrektor MDK – DŚT.
więcej

BONA NA WOODSTOCKU!

BONA NA WOODSTOCKU 2014!
więcej

Piknik „Poznaj Dobrą Żywność” – rodzinne święto polskiej żywności.

14 czerwca 2014 w ogrodach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbyło się kolejne – 11 piknikowe spotkanie producentów polskiej żywności z warszawskimi rodzinami.
więcej

PRACODAWCA PRZYJAZNY OSOBIE NIEPEŁNOSPRAWNEJ

29 maja 2014 Zakłady Spożywcze BONA otrzymały tytuł „Pracodawca Przyjazny Osobie Niepełnosprawnej” w konkursie realizowanym w ramach projektu "Integracja + Kwalifikacje + Doświadczenie = Aktywizacja” przez Centrum Kształcenia Ustawicznego Białymstoku.
więcej

XII Edycja Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki – rozstrzygnięta !

Jan Kulka (1937-2000) - wybitny poeta i prozaik, organizator życia kulturalnego i literackiego w Łomży. Założyciel Łomżyńskiego Klubu Literackiego. W ramach upamiętnienia działalności i zasług Jana Kulki dla ziemi łomżyńskiej od 12 lat organizowany jest konkurs literacki przez Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży.
więcej

BONA „ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM”

24.12.2013 Łomża Ciepło domowego ogniska, uśmiechnięte dziecko z prezentem przy choince w Boże Narodzenie to dla wiekszości rodziców najpiękniejszy dzień w roku. Niestety część dzieci z Oddziału Dziecięcego Wojewódzkiego Szpitala w Łomży musiała spędzić te Święta w szpitalu.
więcej

Kongres POLANDAFRICA 2013

26-27.11.2013 Łódź Przedsiębiorcy z 30 krajów afrykańskich oraz przedstawiciele polskiego rządu i biznesu uczestniczyli w kongresie zorganizowanym przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Łodzi, Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz Instytut Afrykański w Łodzi. Celem kongresu było nawiązanie i rozszerzenie współpracy gospodarczej Polski i Afryki.
więcej

ANUGA TARGI 2013

ANUGA 5-9.10.2013 W ramach programu Rozwój Polski Wschodniej ZS BONA zostały zaproszone na największe, odbywające się co 2 lata w Niemczech - Międzynarodowe Targi Spożywcze ANUGA 2013.
więcej

POLAGRA FOOD 2013

POLAGRA FOOD 21-26.09.2013 Jednym z punktów programu Międzynarodowych Targów Spożywczych POLAGRA 2013 w Poznaniu było wręczenie nagród przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi producentom artykułów rolno-spożywczych wysokiej jakości. Wśród laureatów znaku "POZNAJ DOBRĄ ŻYWNOŚĆ" nie zabrakło firmy BONA, otrzymaliśmy to prestiżowe wyróżnienie za 14 naszych produktów tj. linia majonezów, musztard i sosów.
więcej

X Edycja Pikniku Poznaj Dobrą Żywność

Kolejna, już X jubileuszowa edycja Pikniku Poznaj Dobrą Żywność odbyła się 15 czerwca w ogrodach SGGW w Warszawie. Firma BONA jak i co roku, tak i tym razem przygotowała prezentację i degustację swoich wyróżnionych znakiem PDŻ produktów.
więcej

Sosy BONA - wyróżnione znakiem PDŻ !

Miło nam Państwa poinformować, że następujące produktu BONY zostały wyróżnione prestiżowym znakiem Poznaj Dobrą Żywność: sos czosnkowy, sos czosnek niedźwiedzi, sos hamburgerowy, sos kebab-gyros, sos tatarski, krem chrzanowy.
więcej

WTZ BONA - nagrodzone !

Grupa teatralna "GESTY" Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Z.S. "BONA" zdobyła Nagrodę Specjalną Prezesa Stowarzyszenia Na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego za przedstawienie "TU TAM TAM i TU" na XI Międzynarodowym Przeglądzie Teatrów Wspaniałych Tczew - Gołuń 2013.
więcej

Zakłady Spożywcze BONA w projekcie 590powodów

Co to jest projekt "590powodów" i do czego służy? Projekt "590powodów" nawiązuje bezpośrednio do kodu kreskowego znajdującego się na każdym produkcie, którego polskie pochodzenie oznacza prefix "590".
więcej