so, 02 lipca 2022 imieniny: Marii i Urbana
Górny pasek
Strona główna » Aktualności

XXIV Światowy Dzień Chorego – 11.02.2016

Ustanowienie 11 Lutego Światowym Dniem Chorego przez Jana Pawła II w 1992 roku stało się wezwaniem dla Kościoła i społeczności świeckiej do refleksji nad sensem cierpienia, ale przede wszystkim nad ludźmi cierpiącymi, którzy zdani są na pomoc innych.
więcej

BONA NA XII PIKNIKU „POZNAJ DOBRĄ ŻYWNOŚĆ”

To już 12 piknikowe spotkanie producentów polskiej żywności wyróżnionej znakiem „Poznaj Dobrą Żywność” z konsumentami. Tegoroczny piknik to 130 wystawców i imponujące kilkanaście tysięcy zwiedzających.
więcej

WTZ BONA – 20–LECIE DZIAŁALNOŚCI!

W ramach obchodów 20 – lecia działalności Warsztatów Terapii Zajęciowej Z.S. BONA został zorganizowany II Turniej Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych w Łomży.
więcej

XIII Edycja Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki.

2 maja 2015 w Miejskim Domu Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży odbyła się XIII Edycja Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki (1937-2000). „Główną przyczyną dla której zorganizowaliśmy ten konkurs była chęć wypełnienia pustki, która pozostała po Janie Kulce (poeta i prozaik) i udaje się nam już po raz 13 zebrać ponad dwustu autorów, którzy przysyłają wiersze z całego świata!” – dodaje organizator imprezy Roman Borawski, dyrektor MDK – DŚT.
więcej

BONA NA WOODSTOCKU!

BONA NA WOODSTOCKU 2014!
więcej

Piknik „Poznaj Dobrą Żywność” – rodzinne święto polskiej żywności.

14 czerwca 2014 w ogrodach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbyło się kolejne – 11 piknikowe spotkanie producentów polskiej żywności z warszawskimi rodzinami.
więcej

PRACODAWCA PRZYJAZNY OSOBIE NIEPEŁNOSPRAWNEJ

29 maja 2014 Zakłady Spożywcze BONA otrzymały tytuł „Pracodawca Przyjazny Osobie Niepełnosprawnej” w konkursie realizowanym w ramach projektu "Integracja + Kwalifikacje + Doświadczenie = Aktywizacja” przez Centrum Kształcenia Ustawicznego Białymstoku.
więcej

XII Edycja Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki – rozstrzygnięta !

Jan Kulka (1937-2000) - wybitny poeta i prozaik, organizator życia kulturalnego i literackiego w Łomży. Założyciel Łomżyńskiego Klubu Literackiego. W ramach upamiętnienia działalności i zasług Jana Kulki dla ziemi łomżyńskiej od 12 lat organizowany jest konkurs literacki przez Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży.
więcej

BONA „ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM”

24.12.2013 Łomża Ciepło domowego ogniska, uśmiechnięte dziecko z prezentem przy choince w Boże Narodzenie to dla wiekszości rodziców najpiękniejszy dzień w roku. Niestety część dzieci z Oddziału Dziecięcego Wojewódzkiego Szpitala w Łomży musiała spędzić te Święta w szpitalu.
więcej

Kongres POLANDAFRICA 2013

26-27.11.2013 Łódź Przedsiębiorcy z 30 krajów afrykańskich oraz przedstawiciele polskiego rządu i biznesu uczestniczyli w kongresie zorganizowanym przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Łodzi, Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz Instytut Afrykański w Łodzi. Celem kongresu było nawiązanie i rozszerzenie współpracy gospodarczej Polski i Afryki.
więcej

ANUGA TARGI 2013

ANUGA 5-9.10.2013 W ramach programu Rozwój Polski Wschodniej ZS BONA zostały zaproszone na największe, odbywające się co 2 lata w Niemczech - Międzynarodowe Targi Spożywcze ANUGA 2013.
więcej

POLAGRA FOOD 2013

POLAGRA FOOD 21-26.09.2013 Jednym z punktów programu Międzynarodowych Targów Spożywczych POLAGRA 2013 w Poznaniu było wręczenie nagród przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi producentom artykułów rolno-spożywczych wysokiej jakości. Wśród laureatów znaku "POZNAJ DOBRĄ ŻYWNOŚĆ" nie zabrakło firmy BONA, otrzymaliśmy to prestiżowe wyróżnienie za 14 naszych produktów tj. linia majonezów, musztard i sosów.
więcej

X Edycja Pikniku Poznaj Dobrą Żywność

Kolejna, już X jubileuszowa edycja Pikniku Poznaj Dobrą Żywność odbyła się 15 czerwca w ogrodach SGGW w Warszawie. Firma BONA jak i co roku, tak i tym razem przygotowała prezentację i degustację swoich wyróżnionych znakiem PDŻ produktów.
więcej

Sosy BONA - wyróżnione znakiem PDŻ !

Miło nam Państwa poinformować, że następujące produktu BONY zostały wyróżnione prestiżowym znakiem Poznaj Dobrą Żywność: sos czosnkowy, sos czosnek niedźwiedzi, sos hamburgerowy, sos kebab-gyros, sos tatarski, krem chrzanowy.
więcej

WTZ BONA - nagrodzone !

Grupa teatralna "GESTY" Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Z.S. "BONA" zdobyła Nagrodę Specjalną Prezesa Stowarzyszenia Na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego za przedstawienie "TU TAM TAM i TU" na XI Międzynarodowym Przeglądzie Teatrów Wspaniałych Tczew - Gołuń 2013.
więcej