pon, 23 września 2019 imieniny: Tekli i Bogusława
Górny pasek
Strona główna » Aktualności

ANUGA TARGI 2013

ANUGA 5-9.10.2013 W ramach programu Rozwój Polski Wschodniej ZS BONA zostały zaproszone na największe, odbywające się co 2 lata w Niemczech - Międzynarodowe Targi Spożywcze ANUGA 2013.
więcej

POLAGRA FOOD 2013

POLAGRA FOOD 21-26.09.2013 Jednym z punktów programu Międzynarodowych Targów Spożywczych POLAGRA 2013 w Poznaniu było wręczenie nagród przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi producentom artykułów rolno-spożywczych wysokiej jakości. Wśród laureatów znaku "POZNAJ DOBRĄ ŻYWNOŚĆ" nie zabrakło firmy BONA, otrzymaliśmy to prestiżowe wyróżnienie za 14 naszych produktów tj. linia majonezów, musztard i sosów.
więcej

X Edycja Pikniku Poznaj Dobrą Żywność

Kolejna, już X jubileuszowa edycja Pikniku Poznaj Dobrą Żywność odbyła się 15 czerwca w ogrodach SGGW w Warszawie. Firma BONA jak i co roku, tak i tym razem przygotowała prezentację i degustację swoich wyróżnionych znakiem PDŻ produktów.
więcej

Sosy BONA - wyróżnione znakiem PDŻ !

Miło nam Państwa poinformować, że następujące produktu BONY zostały wyróżnione prestiżowym znakiem Poznaj Dobrą Żywność: sos czosnkowy, sos czosnek niedźwiedzi, sos hamburgerowy, sos kebab-gyros, sos tatarski, krem chrzanowy.
więcej

WTZ BONA - nagrodzone !

Grupa teatralna "GESTY" Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Z.S. "BONA" zdobyła Nagrodę Specjalną Prezesa Stowarzyszenia Na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego za przedstawienie "TU TAM TAM i TU" na XI Międzynarodowym Przeglądzie Teatrów Wspaniałych Tczew - Gołuń 2013.
więcej

Zakłady Spożywcze BONA w projekcie 590powodów

Co to jest projekt "590powodów" i do czego służy? Projekt "590powodów" nawiązuje bezpośrednio do kodu kreskowego znajdującego się na każdym produkcie, którego polskie pochodzenie oznacza prefix "590".
więcej

SUPERFIRMA 2012

31.05.2012 Zakłady Spożywcze "BONA" otrzymały tytuł "SUPERFIRMY 2012" przyznawany przez Gazetę Współczesną i Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Białymstoku firmom społecznie odpowiedzialnym.
więcej

POLSKIE SMAKI - Praska Giełda Spożywcza

Kolejna, VIII Wystawa Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych POLSKIE SMAKI odbyła się 21 września 2012 na terenach Praskiej Giełdy Spożywczej w Ząbkach.
więcej

Świętujemy 10 rocznicę ARiMR

Podlaski Oddział Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży, dnia 23 września 2010 obchodził 10-lecie swojej działalności. Uroczystość uświetniła obecność ważnych gości, min. Pana Ministra Marka Sawickiego.
więcej

Piknik programu Poznaj Dobrą Żywność

26 maja 2012 w ogrodach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbył się kolejny Piknik programu Poznaj Dobrą Żywność organizowany przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Wyróżnieni znakiem PDŻ w tym również firma BONA miały okazję do bezpośredniego przedstawienia swoich produktów szerokiej grupie konsumentów.
więcej

Ogłoszenie ONA Sp. z o.o

INFORMACJA O ZAMIARZE POŁĄCZENIA Plan Połączenia ze spółką Zakłady Spożywcze "BONA" Sp. z o.o. z siedzibą w Łomży:
więcej

BONA używa tylko bezpieczej soli!

OŚWIADCZENIE W procesie produkcji firma BONA stosuje tylko i wyłącznie wysokiej jakości sól spożywczą, jest to sól warzona próżniowa spożywcza zgodna z PN-C-84081-2:1998.
więcej

Zapraszamy na

BONA zaprasza na "Noc muzeów", która odbędzie się 19.05 w Łomży. W programie również spotkanie z laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki, który BONA aktywnie wspiera już od 10 lat.
więcej

Konkurs rozstrzygnięty!

10 czerwca 2010 r. został rozstrzygnięty konkurs dot. produktów BONA przeznaczonych na grilla, w miesięczniku Podlaskie Agro. Dziękujemy bardzo za mnóstwo ciekawych opisów.
więcej

I miejsce dla WTZ BONA

Spełnieni w aktorstwie i śpiewie, a ponadto nagrodzeni I miejscem w X Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Teatralno - Muzycznej Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Albertiana 2010” – zostali uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej działających przy Zakładach Spożywczych „BONA”.
więcej