pon, 27 września 2021 imieniny: Kosmy i Damiana
Górny pasek
Strona główna » Aktualności

ZŁOTE MEDALE NASZYCH SIŁACZY NA MISTRZOSTWACH EUROPY FEDERACJI GPC!

Ogromnie nam miło podzielić się z Państwem radością z sukcesu naszych zawodników na Mistrzostwach Europy federacji Global Powerlifting Committee, których tegorocznym gospodarzem była Polska.
więcej

ZS BONA UHONOROWANE TYTUŁEM "GEPARD BIZNESU 2016"

Od 2006r. Instytut Europejskiego Biznesu przyznaje tytuł Gepard Biznesu przedsiębiorstwom za dynamiczny rozwój i wzrost wartości rynkowej. Wyróżnienie jest przyznawane na podstawie danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego i danych z badań dostarczonych przez wywiadownię Bisnode. Podczas XI edycji konkursu ZS BONA dołączyły do nagrodzonych tytułem Gepard Biznesu 2016.
więcej

WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE NA „DNIACH ŁOMŻY Z JBB”

17 i 18 czerwca 2017 mieszkańcy Łomży i okolic oraz zaproszeni goście świętowali 599 rocznicę nadania praw miejskich.
więcej

PIKNIKOWANIE Z „POZNAJ DOBRĄ ŻYWNOŚĆ” NA SŁUŻEWCU

Jedną z form promowania polskiej żywności przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi jest coroczny Piknik POZNAJ DOBRĄ ŻYWNOŚĆ. Tutaj producenci wyróżnieni znakiem PDŻ wystawiają swoje nagrodzone wyroby a mieszkańcy Warszawy i okolic mogą spróbować i dowiedzieć się więcej o wybranym produkcie bezpośrednio od producenta.
więcej

SOSY BONA W NOWYCH WYGODNYCH OPAKOWANIACH!

Na majówkę i na sezon grillowo-piknikowy miło nam Państwu przedstawić nasze trzy sosy: CZOSNKOWY, KEBAB-GYROS i TORTILLĘ w nowym, wygodnym ”ubranku”, czyli w tubie. Piękna pogoda, grono przyjaciół, smaczne jedzenie i sosy BONA to 4 składnikowa receptura na udane ucztowanie na świeżym powietrzu. Życzymy smacznego !
więcej

ODZNAKA HONOROWA „ZASŁUŻONY DLA ROLNICTWA”

13 marca 2017 r. w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie odbył się V Jubileuszowy Kongres Eksporterów Przemysłu Rolno-Spożywczego pod Honorowy Patronatem Ministra Rolnictwa i Marszałków Województw. Organizatorem spotkania było Stowarzyszenie Eksporterów Polskich.
więcej

WIZYTA „BONOWSKIEGO MIKOŁAJA” W SZPITALU WOJEWÓDZKIM W ŁOMŻY.

„Bonowski Święty Mikołaj” dobrze zna drogę na Oddział Dziecięcego Szpitala Wojewódzkiego w Łomży i tuż przed każdymi Świętami Bożego Narodzenia odwiedza małych pacjentów.
więcej

POLAGRA FOOD 2016 - ZNAK PDŻ

Zgodnie z tradycją w czasie trwania Międzynarodowych Targów POLAGRA FOOD w Poznaniu odbywa się uroczysta gala, na której z ramienia Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi wręczane są znaki POZNAJ DOBRĄ ŻYWNOŚĆ.
więcej

Targi SIAL Paryż

Zakłady Spożywcze "Bona" serdecznie zapraszają na targi SIAL, które odbędą się 16-20 października w Paryżu. Będzie można zapoznać się z całą paletą naszych produktów. Czekamy na Was!
więcej

KILOMETRY DOBRA – GALERIA VENEDA ŁOMŻA

21 maja 2016 w galerii Veneda został zorganizowany festyn rodzinny w ramach ogólnopolskiej akcji Caritasu ”Kilometry Dobra”, której celem jest zbiórka pieniędzy na potrzeby lokalnej społeczności.
więcej

FAFURIADA 2016

W ramach promowania i rozpowszechniania kultury kurpiowskiej 14 maja 2016 na łomżyńskiej starówce miały miejsce trzy wydarzenia: - Kurpiowski Jarmark Rozmaitości – tutaj można było zaopatrzyć się w kurpiowskie rękodzieło ludowe oraz specjały kulinarne, szczególnym powodzeniem cieszyły się sery, miody i ręcznie wyrabiane chleby.
więcej

NOWOŚCI NA SEZON GRILLOWY: SOS SAMURAJ I SOS DO TORTILLI!

Wiosna, to taki czas, kiedy zmieniająca się przyroda za oknem daje nam nową, dobrą energię do działania i zmian. Naszą smaczną zmianą jest poszerzenie gamy sosów o dwie nowości: SOS SAMURAJ i SOS DO TORTILLI.
więcej

MOTOSERCE 2016 W ŁOMŻY

7 maja 2016 w Łomży odbyła się kolejna, ogólnopolska, charytatywna impreza MOTOSERCE. Głównym przesłaniem MOTOSERCA, które jest organizowane przez motocyklistów (w Łomży przez Wild Dogs FG Łomża) jest promowanie krwiodawstwa i bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
więcej

LIST GRATULACYJNY NA 26-LECIE POWSTANIA ZS BONA.

Bardzo nam miło, że ponad ćwierćwieczna obecność na rynku ZS BONA została doceniona tutaj, na własnym podwórku przez Marszałka Województwa Podlaskiego i Prezydenta Miasta Łomża.
więcej

XXIV Światowy Dzień Chorego – 11.02.2016

Ustanowienie 11 Lutego Światowym Dniem Chorego przez Jana Pawła II w 1992 roku stało się wezwaniem dla Kościoła i społeczności świeckiej do refleksji nad sensem cierpienia, ale przede wszystkim nad ludźmi cierpiącymi, którzy zdani są na pomoc innych.
więcej