pon, 23 września 2019 imieniny: Tekli i Bogusława
Górny pasek
Strona główna » Aktualności

KILOMETRY DOBRA – GALERIA VENEDA ŁOMŻA

21 maja 2016 w galerii Veneda został zorganizowany festyn rodzinny w ramach ogólnopolskiej akcji Caritasu ”Kilometry Dobra”, której celem jest zbiórka pieniędzy na potrzeby lokalnej społeczności.
więcej

FAFURIADA 2016

W ramach promowania i rozpowszechniania kultury kurpiowskiej 14 maja 2016 na łomżyńskiej starówce miały miejsce trzy wydarzenia: - Kurpiowski Jarmark Rozmaitości – tutaj można było zaopatrzyć się w kurpiowskie rękodzieło ludowe oraz specjały kulinarne, szczególnym powodzeniem cieszyły się sery, miody i ręcznie wyrabiane chleby.
więcej

NOWOŚCI NA SEZON GRILLOWY: SOS SAMURAJ I SOS DO TORTILLI!

Wiosna, to taki czas, kiedy zmieniająca się przyroda za oknem daje nam nową, dobrą energię do działania i zmian. Naszą smaczną zmianą jest poszerzenie gamy sosów o dwie nowości: SOS SAMURAJ i SOS DO TORTILLI.
więcej

MOTOSERCE 2016 W ŁOMŻY

7 maja 2016 w Łomży odbyła się kolejna, ogólnopolska, charytatywna impreza MOTOSERCE. Głównym przesłaniem MOTOSERCA, które jest organizowane przez motocyklistów (w Łomży przez Wild Dogs FG Łomża) jest promowanie krwiodawstwa i bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
więcej

LIST GRATULACYJNY NA 26-LECIE POWSTANIA ZS BONA.

Bardzo nam miło, że ponad ćwierćwieczna obecność na rynku ZS BONA została doceniona tutaj, na własnym podwórku przez Marszałka Województwa Podlaskiego i Prezydenta Miasta Łomża.
więcej

XXIV Światowy Dzień Chorego – 11.02.2016

Ustanowienie 11 Lutego Światowym Dniem Chorego przez Jana Pawła II w 1992 roku stało się wezwaniem dla Kościoła i społeczności świeckiej do refleksji nad sensem cierpienia, ale przede wszystkim nad ludźmi cierpiącymi, którzy zdani są na pomoc innych.
więcej

BONA NA XII PIKNIKU „POZNAJ DOBRĄ ŻYWNOŚĆ”

To już 12 piknikowe spotkanie producentów polskiej żywności wyróżnionej znakiem „Poznaj Dobrą Żywność” z konsumentami. Tegoroczny piknik to 130 wystawców i imponujące kilkanaście tysięcy zwiedzających.
więcej

WTZ BONA – 20–LECIE DZIAŁALNOŚCI!

W ramach obchodów 20 – lecia działalności Warsztatów Terapii Zajęciowej Z.S. BONA został zorganizowany II Turniej Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych w Łomży.
więcej

XIII Edycja Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki.

2 maja 2015 w Miejskim Domu Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży odbyła się XIII Edycja Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki (1937-2000). „Główną przyczyną dla której zorganizowaliśmy ten konkurs była chęć wypełnienia pustki, która pozostała po Janie Kulce (poeta i prozaik) i udaje się nam już po raz 13 zebrać ponad dwustu autorów, którzy przysyłają wiersze z całego świata!” – dodaje organizator imprezy Roman Borawski, dyrektor MDK – DŚT.
więcej

BONA NA WOODSTOCKU!

BONA NA WOODSTOCKU 2014!
więcej

Piknik „Poznaj Dobrą Żywność” – rodzinne święto polskiej żywności.

14 czerwca 2014 w ogrodach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbyło się kolejne – 11 piknikowe spotkanie producentów polskiej żywności z warszawskimi rodzinami.
więcej

PRACODAWCA PRZYJAZNY OSOBIE NIEPEŁNOSPRAWNEJ

29 maja 2014 Zakłady Spożywcze BONA otrzymały tytuł „Pracodawca Przyjazny Osobie Niepełnosprawnej” w konkursie realizowanym w ramach projektu "Integracja + Kwalifikacje + Doświadczenie = Aktywizacja” przez Centrum Kształcenia Ustawicznego Białymstoku.
więcej

XII Edycja Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki – rozstrzygnięta !

Jan Kulka (1937-2000) - wybitny poeta i prozaik, organizator życia kulturalnego i literackiego w Łomży. Założyciel Łomżyńskiego Klubu Literackiego. W ramach upamiętnienia działalności i zasług Jana Kulki dla ziemi łomżyńskiej od 12 lat organizowany jest konkurs literacki przez Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży.
więcej

BONA „ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM”

24.12.2013 Łomża Ciepło domowego ogniska, uśmiechnięte dziecko z prezentem przy choince w Boże Narodzenie to dla wiekszości rodziców najpiękniejszy dzień w roku. Niestety część dzieci z Oddziału Dziecięcego Wojewódzkiego Szpitala w Łomży musiała spędzić te Święta w szpitalu.
więcej

Kongres POLANDAFRICA 2013

26-27.11.2013 Łódź Przedsiębiorcy z 30 krajów afrykańskich oraz przedstawiciele polskiego rządu i biznesu uczestniczyli w kongresie zorganizowanym przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Łodzi, Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz Instytut Afrykański w Łodzi. Celem kongresu było nawiązanie i rozszerzenie współpracy gospodarczej Polski i Afryki.
więcej