pon, 26 października 2020 imieniny: Lucjana i Ewarysta
Górny pasek
Strona główna » Aktualności

PIKNIKOWANIE Z „POZNAJ DOBRĄ ŻYWNOŚĆ” NA SŁUŻEWCU

Jedną z form promowania polskiej żywności przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi jest coroczny Piknik POZNAJ DOBRĄ ŻYWNOŚĆ. Tutaj producenci wyróżnieni znakiem PDŻ wystawiają swoje nagrodzone wyroby a mieszkańcy Warszawy i okolic mogą spróbować i dowiedzieć się więcej o wybranym produkcie bezpośrednio od producenta.
więcej

SOSY BONA W NOWYCH WYGODNYCH OPAKOWANIACH!

Na majówkę i na sezon grillowo-piknikowy miło nam Państwu przedstawić nasze trzy sosy: CZOSNKOWY, KEBAB-GYROS i TORTILLĘ w nowym, wygodnym ”ubranku”, czyli w tubie. Piękna pogoda, grono przyjaciół, smaczne jedzenie i sosy BONA to 4 składnikowa receptura na udane ucztowanie na świeżym powietrzu. Życzymy smacznego !
więcej

ODZNAKA HONOROWA „ZASŁUŻONY DLA ROLNICTWA”

13 marca 2017 r. w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie odbył się V Jubileuszowy Kongres Eksporterów Przemysłu Rolno-Spożywczego pod Honorowy Patronatem Ministra Rolnictwa i Marszałków Województw. Organizatorem spotkania było Stowarzyszenie Eksporterów Polskich.
więcej

WIZYTA „BONOWSKIEGO MIKOŁAJA” W SZPITALU WOJEWÓDZKIM W ŁOMŻY.

„Bonowski Święty Mikołaj” dobrze zna drogę na Oddział Dziecięcego Szpitala Wojewódzkiego w Łomży i tuż przed każdymi Świętami Bożego Narodzenia odwiedza małych pacjentów.
więcej

POLAGRA FOOD 2016 - ZNAK PDŻ

Zgodnie z tradycją w czasie trwania Międzynarodowych Targów POLAGRA FOOD w Poznaniu odbywa się uroczysta gala, na której z ramienia Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi wręczane są znaki POZNAJ DOBRĄ ŻYWNOŚĆ.
więcej

Targi SIAL Paryż

Zakłady Spożywcze "Bona" serdecznie zapraszają na targi SIAL, które odbędą się 16-20 października w Paryżu. Będzie można zapoznać się z całą paletą naszych produktów. Czekamy na Was!
więcej

KILOMETRY DOBRA – GALERIA VENEDA ŁOMŻA

21 maja 2016 w galerii Veneda został zorganizowany festyn rodzinny w ramach ogólnopolskiej akcji Caritasu ”Kilometry Dobra”, której celem jest zbiórka pieniędzy na potrzeby lokalnej społeczności.
więcej

FAFURIADA 2016

W ramach promowania i rozpowszechniania kultury kurpiowskiej 14 maja 2016 na łomżyńskiej starówce miały miejsce trzy wydarzenia: - Kurpiowski Jarmark Rozmaitości – tutaj można było zaopatrzyć się w kurpiowskie rękodzieło ludowe oraz specjały kulinarne, szczególnym powodzeniem cieszyły się sery, miody i ręcznie wyrabiane chleby.
więcej

NOWOŚCI NA SEZON GRILLOWY: SOS SAMURAJ I SOS DO TORTILLI!

Wiosna, to taki czas, kiedy zmieniająca się przyroda za oknem daje nam nową, dobrą energię do działania i zmian. Naszą smaczną zmianą jest poszerzenie gamy sosów o dwie nowości: SOS SAMURAJ i SOS DO TORTILLI.
więcej

MOTOSERCE 2016 W ŁOMŻY

7 maja 2016 w Łomży odbyła się kolejna, ogólnopolska, charytatywna impreza MOTOSERCE. Głównym przesłaniem MOTOSERCA, które jest organizowane przez motocyklistów (w Łomży przez Wild Dogs FG Łomża) jest promowanie krwiodawstwa i bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
więcej

LIST GRATULACYJNY NA 26-LECIE POWSTANIA ZS BONA.

Bardzo nam miło, że ponad ćwierćwieczna obecność na rynku ZS BONA została doceniona tutaj, na własnym podwórku przez Marszałka Województwa Podlaskiego i Prezydenta Miasta Łomża.
więcej

XXIV Światowy Dzień Chorego – 11.02.2016

Ustanowienie 11 Lutego Światowym Dniem Chorego przez Jana Pawła II w 1992 roku stało się wezwaniem dla Kościoła i społeczności świeckiej do refleksji nad sensem cierpienia, ale przede wszystkim nad ludźmi cierpiącymi, którzy zdani są na pomoc innych.
więcej

BONA NA XII PIKNIKU „POZNAJ DOBRĄ ŻYWNOŚĆ”

To już 12 piknikowe spotkanie producentów polskiej żywności wyróżnionej znakiem „Poznaj Dobrą Żywność” z konsumentami. Tegoroczny piknik to 130 wystawców i imponujące kilkanaście tysięcy zwiedzających.
więcej

WTZ BONA – 20–LECIE DZIAŁALNOŚCI!

W ramach obchodów 20 – lecia działalności Warsztatów Terapii Zajęciowej Z.S. BONA został zorganizowany II Turniej Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych w Łomży.
więcej

XIII Edycja Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki.

2 maja 2015 w Miejskim Domu Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży odbyła się XIII Edycja Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki (1937-2000). „Główną przyczyną dla której zorganizowaliśmy ten konkurs była chęć wypełnienia pustki, która pozostała po Janie Kulce (poeta i prozaik) i udaje się nam już po raz 13 zebrać ponad dwustu autorów, którzy przysyłają wiersze z całego świata!” – dodaje organizator imprezy Roman Borawski, dyrektor MDK – DŚT.
więcej