so, 02 lipca 2022 imieniny: Marii i Urbana
Górny pasek
Strona główna » Aktualności

Przepis na wege z Łomży

Wyjątkowe NOWE PRODUKTY: Majonez Vegan bez jajek Sos bazyliowy Vegan Sos czosnkowy Vegan
więcej

Wielkanocna babka Beaty

Przepis na pyszną wielkanocną babkę majonezową :)
więcej

Wspieraj Fundacje WOŚP razem z Zakładami Spożywczymi "BONA"

W tym roku akcję przygotowaliśmy wspólnie z Upcykling - pracownia Grażyny, która przekazała trzy koszyki ręcznie wykonane z papierowej wikliny, które wypełniliśmy naszymi produktami i Warsztat Terapii Zajęciowej w Łomży, który podarował różne rękodzieła uczestników WTZ!
więcej

Życzenia Świąteczne

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku
więcej

Realizacja Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020 (POWP)

Firma Zakłady Spożywcze "Bona" sp. z o.o. otrzymała Dotację na Kapitał Obrotowy - w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020 (POWP)
więcej

Komunikat nt. przyznania dofinansowania

Komunikat nt. przyznania dofinansowania w zakresie automatyzacji kontaktu z klientem biznesowym
więcej

Informacja o realizacji projektu

Informujemy o przystąpieniu do realizacji przez firmę projektu, którego celem jest wzrost konkurencyjności poprzez zwiększenie potencjału w zakresie umiejętnego zarządzania wzornictwem oraz wzrost wykorzystywania wzornictwa w działalności firmy.
więcej

Gulfood Dubai 2020

Zapraszamy na nasze stoisko na targach Gulfood, które będą miały miejsce w dniach 16 - 20 Luty w Dubai World Trade Centre.
więcej

Produkty marki BONA uhonorowane znakiem „Poznaj Dobrą Żywność”

Podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Poznańskich trzy rodzaje majonezów i pięć musztard BONA otrzymało odznaczenie „Poznaj Dobrą Żywność”. Wyróżnienie PDŻ otrzymują produkty żywnościowe spełniające wysokie kryteria jakości żywności. Zakłady Spożywcze „BONA” regularnie uzyskują certyfikat potwierdzający jakość produktów.
więcej

Komunikat w związku z realizacją projektu

Zakłady Spożywcze BONA sp. z o.o. realizują projekt pn. Wdrożenie wyników własnych prac B+R w zakresie nowych, innowacyjnych prozdrowotnych sosów spożywczych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa I Wzmacnianie potencjału i konkurencyjności gospodarki regionu, Działanie 1.3 Wspieranie inwestycji w przedsiębiorstwach
więcej

ZAKŁADY SPOŻYWCZE BONA GAZELĄ BIZNESU 2018

ZS BONA już drugi rok z rzędu wśród laureatów rankingu GAZELA BIZNESU.
więcej

"Dobre, bo z Podlasia. Promocja województwa i lokalnych firm spożywczych na targach SIAL Paris 2018"

O projekcie: Na targi SIAL Paris 2018, dzięki dotacji, pojedzie dziesięć firm: trzy średnie oraz siedem mikro- i małych z branży spożywczej, oraz, jako lider projektu, Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego. Branża zalicza się do rdzenia inteligentnych specjalizacji województwa. Firmy mają duży potencjał, dlatego udział targach w Paryżu, które są jednymi z największych na świecie to dla nich duża szansa. Na wspólnym stoisku wystawienniczym eksponowane będą towary eksportowe oraz promowany nasz region. Firmy zamierzają podpisać 5 kontraktów międzynarodowych oraz 10 listów intencyjnych.
więcej

Łomżyńskie Anioły Biznesu

Zakłady Spożywcze "BONA" uhonorowane wyróżnieniem "FIRMA Z SERCEM"
więcej

ZAKŁADY SPOŻYWCZE BONA GAZELĄ BIZNESU 2017

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma została wyróżniona nagrodą Gazela Biznesu 2017, przyznawaną od osiemnastu lat przez dziennik gospodarczy Puls Biznesu. Tytułem Gazela Biznesu nagradzane są małe i średnie firmy, które przez trzy lata z rzędu zwiększały obroty i wykazały się niezwykle dynamicznym rozwojem.
więcej