nie, 09 sierpnia 2020 imieniny: Romana i Romualda
Górny pasek
Strona główna » Aktualności

BONA w konkursie Podlaska Marka Roku 2009

Szanowni Konsumenci! Jest nam bardzo miło poinformować, że BONA uczestniczy w konkursie PODLASKA MARKA ROKU 2009 w kategorii SMAK/duży producent. Do konkursu zostały zakwalifikowane dwa produkty, które zostały już wcześniej nagrodzone znakiem "Poznaj Dobrą Żywność" i które wyróżniają się doskonałą jakością i smakiem. Są to produkty, naturalne, nie zawierające konserwantów i sztucznych barwników.
więcej

BONA na targach Grune Woche

"Poznaj Dobrą Żywność" gościło ostatnio na jednych z największych targów konsumenckich w Berlinie Grune Woche. Produkty BONY cieszyły się bardzo dużą popularnością i wyśmienicie smakowały (jak na załączonym zdjęciu).
więcej

8 produktów nagrodzonych przez Ministra Rolnictwa

Nagrody Ministra Rolnictwa „Poznaj Dobrą Żywność” już rozdane. Zakłady Spożywcze BONA laureatem konkursu.
więcej

Majonezy BONA nagrodzone!

"Poznaj Dobrą Żywność" taki znak wkrótce pojawi się na etykietach linii majonezów BONA, tj. majonezu tradycyjnego, majonezu pikantnego oraz majonezu lekkiego. Znak jest potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów oraz zapewnieniem ich doskonałego smaku. Dnia 8 września 2009r. Kapituła "Poznaj Dobrą Żywność" działająca przy Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, nagrodziła nasze produkty tym prestiżowym znakiem.
więcej

Smaczniej na grilu!

Na nowy sezon grillowy wprowadziliśmy doskonałą linię sosów do grilla, dzięki którym ulubione potrawy mogą zyskać nowy atrakcyjny smak.
więcej

Jakość potwierdzona!

W dniach 5-6.05.2009 odbył się audit nadzorczy zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością HACCP i ISO 9001:2000. Audit został przeprowadzony przez auditora z firmy certyfikującej TUV NORD.
więcej

Stawiamy na tradycję!

Najbardziej lubimy jeść potrawy przygotowane w domu, tak zapewnie odpowie większość z nas. Niestety obecne tempo życia, nie zostawia nam wiele czasu na kręcenie majonezu lub komponowanie sosów smakowych.
więcej