nie, 09 sierpnia 2020 imieniny: Romana i Romualda
Górny pasek
Strona główna » Aktualności

Świętujemy 10 rocznicę ARiMR

Podlaski Oddział Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży, dnia 23 września 2010 obchodził 10-lecie swojej działalności. Uroczystość uświetniła obecność ważnych gości, min. Pana Ministra Marka Sawickiego.
więcej

Piknik programu Poznaj Dobrą Żywność

26 maja 2012 w ogrodach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbył się kolejny Piknik programu Poznaj Dobrą Żywność organizowany przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Wyróżnieni znakiem PDŻ w tym również firma BONA mieli okazję do bezpośredniego przedstawienia swoich produktów szerokiej grupie konsumentów.
więcej

Saszetki - nowe opakowania

Indywidualne porcje musztardy, majonezu, ketchupów, sosów, dresingów, itp, w formie tzw. saszetek foliowych, to nowa oferta firmy BONA. Uruchomiliśmy produkcję saszetek dla gramatur wsadu: od 20 aż do 50 g, co czyni naszą ofertę wyjątkową, ponieważ lepiej możemy dostosować się do potrzeb klientów.
więcej

Ogłoszenie ONA Sp. z o.o

INFORMACJA O ZAMIARZE POŁĄCZENIA Plan Połączenia ze spółką Zakłady Spożywcze "BONA" Sp. z o.o. z siedzibą w Łomży:
więcej

BONA używa tylko bezpieczej soli!

OŚWIADCZENIE W procesie produkcji firma BONA stosuje tylko i wyłącznie wysokiej jakości sól spożywczą, jest to sól warzona próżniowa spożywcza zgodna z PN-C-84081-2:1998.
więcej

Zapraszamy na

BONA zaprasza na "Noc muzeów", która odbędzie się 19.05 w Łomży. W programie również spotkanie z laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki, który BONA aktywnie wspiera już od 10 lat.
więcej

Konkurs rozstrzygnięty!

10 czerwca 2010 r. został rozstrzygnięty konkurs dot. produktów BONA przeznaczonych na grilla, w miesięczniku Podlaskie Agro. Dziękujemy bardzo za mnóstwo ciekawych opisów.
więcej

I miejsce dla WTZ BONA

Spełnieni w aktorstwie i śpiewie, a ponadto nagrodzeni I miejscem w X Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Teatralno - Muzycznej Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Albertiana 2010” – zostali uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej działających przy Zakładach Spożywczych „BONA”.
więcej

Smakołyki do spróbowania!

Dnia 11 marca 2010 w Dworze Czarneckiego odbyła się prezentacja zgłoszonych produktów do konkursu "Podlaska Marka Roku". BONA również przygotowała smaczne prezentacje swoich wyrobów.
więcej

Nowe ISO 22 000

W dniach 5-6.05.2010 Przedstawiciel firmy TUV NORD Polska Sp. z o.o. przeprowadził audit re-certyfikacyjny Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 22 000:2006. Po raz kolejny pozytywny wynik auditu potwierdził fakt, że wszystkie wyroby produkowane w naszym zakładzie utrzymują wysoką jakość i bezpieczeństwo zdrowotne, zgodne z prawem żywnościowym.
więcej