so, 02 lipca 2022 imieniny: Marii i Urbana
Górny pasek
Strona główna » Aktualności

BONA „ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM”

24.12.2013 Łomża Ciepło domowego ogniska, uśmiechnięte dziecko z prezentem przy choince w Boże Narodzenie to dla wiekszości rodziców najpiękniejszy dzień w roku. Niestety część dzieci z Oddziału Dziecięcego Wojewódzkiego Szpitala w Łomży musiała spędzić te Święta w szpitalu.
więcej

Kongres POLANDAFRICA 2013

26-27.11.2013 Łódź Przedsiębiorcy z 30 krajów afrykańskich oraz przedstawiciele polskiego rządu i biznesu uczestniczyli w kongresie zorganizowanym przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Łodzi, Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz Instytut Afrykański w Łodzi. Celem kongresu było nawiązanie i rozszerzenie współpracy gospodarczej Polski i Afryki.
więcej

ANUGA TARGI 2013

ANUGA 5-9.10.2013 W ramach programu Rozwój Polski Wschodniej ZS BONA zostały zaproszone na największe, odbywające się co 2 lata w Niemczech - Międzynarodowe Targi Spożywcze ANUGA 2013.
więcej

POLAGRA FOOD 2013

POLAGRA FOOD 21-26.09.2013 Jednym z punktów programu Międzynarodowych Targów Spożywczych POLAGRA 2013 w Poznaniu było wręczenie nagród przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi producentom artykułów rolno-spożywczych wysokiej jakości. Wśród laureatów znaku "POZNAJ DOBRĄ ŻYWNOŚĆ" nie zabrakło firmy BONA, otrzymaliśmy to prestiżowe wyróżnienie za 14 naszych produktów tj. linia majonezów, musztard i sosów.
więcej

X Edycja Pikniku Poznaj Dobrą Żywność

Kolejna, już X jubileuszowa edycja Pikniku Poznaj Dobrą Żywność odbyła się 15 czerwca w ogrodach SGGW w Warszawie. Firma BONA jak i co roku, tak i tym razem przygotowała prezentację i degustację swoich wyróżnionych znakiem PDŻ produktów.
więcej

Sosy BONA - wyróżnione znakiem PDŻ !

Miło nam Państwa poinformować, że następujące produktu BONY zostały wyróżnione prestiżowym znakiem Poznaj Dobrą Żywność: sos czosnkowy, sos czosnek niedźwiedzi, sos hamburgerowy, sos kebab-gyros, sos tatarski, krem chrzanowy.
więcej

WTZ BONA - nagrodzone !

Grupa teatralna "GESTY" Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Z.S. "BONA" zdobyła Nagrodę Specjalną Prezesa Stowarzyszenia Na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego za przedstawienie "TU TAM TAM i TU" na XI Międzynarodowym Przeglądzie Teatrów Wspaniałych Tczew - Gołuń 2013.
więcej

Zakłady Spożywcze BONA w projekcie 590powodów

Co to jest projekt "590powodów" i do czego służy? Projekt "590powodów" nawiązuje bezpośrednio do kodu kreskowego znajdującego się na każdym produkcie, którego polskie pochodzenie oznacza prefix "590".
więcej

SUPERFIRMA 2012

31.05.2012 Zakłady Spożywcze "BONA" otrzymały tytuł "SUPERFIRMY 2012" przyznawany przez Gazetę Współczesną i Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Białymstoku firmom społecznie odpowiedzialnym.
więcej

POLSKIE SMAKI - Praska Giełda Spożywcza

Kolejna, VIII Wystawa Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych POLSKIE SMAKI odbyła się 21 września 2012 na terenach Praskiej Giełdy Spożywczej w Ząbkach.
więcej